Ακαδημία Ηφαίστου: Το πρόγραμμα και τα ρόστερ των τμημάτων

Οι προπονήσεις της Ακαδημίας του Ηφαίστου Λήμνου για όλους τους αθλητές αρχίζουν σήμερα (9/6) στο κλειστό «Νίκος Σαμαράς». Παρακάτω θα βρείτε τα νέα προγράμματα και τμήματα ενόψει καλοκαιριού, όπως αυτά τροποποιήθηκαν βάσει των οδηγιών της ΓΓΑ και του ΕΟΔΥ. Όσοι δεν βρείτε στην λίστα τα ονόματά σας και ενδιαφέρεστε να συμμετέχετε, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας για να σας ενημερώσουμε για την τοποθέτησή σας (6975784776, ifaistosacademy@gmail.com). Στην λίστα φαίνονται για την ώρα όσοι αθλητές δήλωσαν ότι θα ξεκινήσουν άμεσα.

Υπενθυμίζουμε ότι απαγορεύεται αυστηρά η συμμετοχή σας σε διαφορετικό τμήμα από αυτό που τοποθετηθήκατε, χωρίς προηγούμενη ενημέρωση των προπονητών τηλεφωνικά.

ΡΟΣΤΕΡ

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

1.Διαμαντόπουλος Κωνσταντίνος
2. Γκαλιούρης Δημήτριος
3. Ελιάς Δημήτριος
4. Χαλίλ Φερνάντο
5. Πατρώνιας Σταύρος
6. Ρηγούλιας Νικόλαος
7. Γαλατιάνος Χρήστος
8. Μπακάλης Κωνσταντίνος
9. Τραμουντάνης Χρήστος
10. Φτωχογιάννης Παντελής
11. Απότσος Μιχαήλ
12. Μαυράκης Κωνσταντίνος
13. Μίτρε Γκόραν
14. Μαγνήσαλης Σπύρος
15. Ζεάκης Μιχαήλ
16. Hammonds Clifford «CJ»

ΠΟΛΙΟΧΝΗ
1. Φράγκος Γιάννης
2. Κρυσταλλάς Δημήτριος
3. Ιντζέλης Άκης
4. Μαγνήσαλης Νικόλαος
5. Μαυράκης Σωτήρης
6. Παυλίδης Ιωάννης
7. Καρακικές Αθανάσιος
8. Σιάχος Κωνσταντίνος
9. Λεωτσάκος Λεωνίδας
10. Τσιάγκας Σάββας

ΦΑΛΑΚΡΟ
1. Τιμολέων Μαρία-Ιωάννα
2. Χασάπης Λάμπρος
3. Γάβανος Χρυσοβαλάντης
4. Παπαδοπούλου Αριάνα
5. Τιμολέων Φωτεινή
6. Λάμπρου Ειρήνη
7. Ευστρατίου Μαρία-Ειρήνη
8. Ραλλιά Κυριακή
9. Καμνιώτη Ελίζα
10. Παχνέρη Νικολέτα
11. Καρβέλλης Γεώργιος
12. Κατής Χρήστος
13. Κατής Δημήτριος
14. Παρασχάκης Δημήτριος

ΑΜΜΟΘΙΝΕΣ
1. Αναγνώστης Ευάγγελος
2. Λαμπρόπουλος Βασίλης-Χρήστος
3. Χαλκάς Κωνσταντίνος
4. Γράμματος Νικόλαος
5. Παυλίδης Ιάκωβος
6. Βαρουχάκης Γεώργιος
7. Στεφανής Παναγιώτης
8. Μπερτιζλιάν Πέτρος
9. Σπυριδάκης Ηρακλής
10. Χαβαλές Στέφανος
11. Ορφανός-Σωτηρίου Ραφαήλ
12. Παπαδόπουλος Δημήτριος
13. Χαλδέζου Στυλιανή
14. Λιμάνης Κομνηνός
15. Κοντού Μαρία

ΚΑΣΤΡΟ
1. Λυριστής Παντελής
2. Αρβανίτης Δημήτριος
3 Αθανασοπούλου Μαρία
4 Δεμερίδης Χρήστος
5 Κουτσιμανής Βασίλειος
6 Κρυσταλλάς Δημήτριος-Αθανάσιος
7 Μπλιάς Δημήτρης
8 Παλαιολογούδιας Παναγιώτης
9 Παπαϊωάννου Νικόλαος
10 Παπακουτής Χρήστος-Ανάργυρος
11 Ραλλιάς Αριστοτέλης
12 Τσίλκος Στέργιος
13 Ματσικά Ασημίνα
14 Μόσχου Βασιλική

ΑΝΔΡΩΝΙ
1.Μουστάκας Δημήτριος
2 Μίλε Ειρήνη
3 Δρακόπουλος Παύλος
4 Καρβέλλης Οδυσσέας
5 Βαρβαρίγου Δέσποινα
6 Ζεάκη Κομνηνία
7 Κουτλάκη Παναγιώτα
8 Τσόμπανου Δέσποινα
9 Φιριπή Παναγιώτα – Ραφαηλία
10 Φωταρίδη Γιασεμή-Μαρία
11 Χριστάκη Ελένη-Ραφαηλία
12 Σφούνης Γιώργος
13 Φωταρίδης Άγγελος-Γεώργιος

ΑΛΥΚΗ
1.Αθανασόπουλος Άγγελος
2 Δεληγιάννης Ευάγγελος
3 Καυκάρα Ιωάννα
4 Κοτσιναδέλλης Χάρης
5 Κουνουπά Σοφία-Γεωργία
6 Σιαφάκας Κωνσταντίνος
7 Σταφυλής Κωνσταντίνος
8 Αναγνώστης Χρυσοβαλάντης
9 Αρβανίτης Παναγιώτης
10 Κελλάρης Ευθύμιος
11 Κρυσταλλάς Αλέξανδρος

ΦΑΡΟΣ
1 Μαραγκόπουλος Στέλιος
2 Μαρουλιανός Γεώργιος
3 Βαρουχάκη Ήβη
4 Γάβανου Αναστασία
5 Δέδες Ιωάννης
6 Παπαδά Αθανασία
7 Παπαδανιήλ Δημήτριος
8 Πονήρου Αργυρώ
9 Σκαφίδας Χριστόφορος
10 Καραβέτζας Γεώργιος
11 Καράμαλης Τρύφωνας
12 Μανώλης Βασίλειος

ΚΕΡΟΣ
1 Ζεάκης Μάριος-Ταξιάρχης
2 Μουστάκα Ιωάνννα
3 Σταφυλής Γιώργος
4 Ιορδανίδης Ευστάθιος
5 Λούκας Γεώργιος
6 Πλιάκος-Τρύπας Αριστοτέλης
7 Συνοδινός Σάββας
8 Γιαμαρέλος Νικόλαος
9 Γιαμαρέλου Ευαγγελία
10 Πετσίτης Ευθύμιος
11 Πλιάκος-Τρύπας Θεόδωρος
12 Πλιάκος-Τρύπας Αναστάσιος
13 Χατζάρας Χριστός

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΗΦΑΙΣΤΙΑ: Δευ 20.40-22.10, Τετ 20.40-22.10, Παρ 20.40-22.10

ΠΟΛΙΟΧΝΗ: Δευ 19.30-20.30, Τρι 19.30-21.00, Πεμ 20.40-22.10

ΦΑΛΑΚΡΟ: Δευ 16.00-17.00, Τρι 17.10-18.10, Πεμ 16.00-17.00

ΑΜΜΟΘΙΝΕΣ: Δευ 18.20-19.20, Τετ 19.30-20.30, Παρ 19.30-20.30

ΚΑΣΤΡΟ: Τρι 16.00-17.00, Πεμ 17.10-18.10, Παρ 18.20-19.20

ΑΝΔΡΩΝΙ: Τετ 18.20-19.20, Σαβ 10:00-11:00

ΑΛΥΚΗ: Τρι 18.20-19.20, Σαβ 11.10-12.10

ΦΑΡΟΣ: Πεμ 18.20-19.20, Σαβ 12.20-13.20

ΚΕΡΟΣ: Πεμ 19.30-20.30, Σαβ 13.30-14.30